Naše služby

elektroinštalácie

Kompletné elektroinštalačné služby

Ponúkame profesionálne elektroinštalačné služby, ktoré sa vyznačujú spoľahlivosťou a kvalitou. Zameriavame sa na elektroinštalácie pre domácnosti, byty, firmy a väčšie objekty vrátane jedální, kuchýň, výrobných podnikov a vlekov. 
bezob-eletroinstalacne-sluzby-5

Štrukturálne kabeláže a optické siete

Máme skúsených technikov a inžinierov, ktorí sú odborníkmi na návrh a inštaláciu štrukturálnych kabelaží a optických sietí. Sme zameraní na poskytovanie spoľahlivých a efektívnych riešení pre našich klientov.
Fotovoltaické systémy

Fotovoltaické systémy

Naše fotovoltaické riešenia sú šité na mieru vašim potrebám, či už ide o domácnosť, podnik alebo iný objekt. Investícia do fotovoltaického systému vám nielen ušetrí na energiách, ale aj prispieva k ochrane životného prostredia.
profesionálne elektroinstalacne prace

Inteligentné elektroinštalačné riešenia

Ponúkame inštaláciu najnovších technologických inovácií, ktoré vám umožnia pohodlnejšie a efektívnejšie riadenie elektroinštalácií. S pomocou inteligentných zariadení a systémov sa váš domov stane inteligentným, prispôsobujúcim sa vašim potrebám.
4

Odborné revízie

Náš skúsený technik sa postará o preskúmanie a vyhodnotenie vašej elektroinštalácie s cieľom zabezpečiť bezpečnosť, spoľahlivosť a optimálny výkon. Po vykonaní revízie vám poskytneme jasný prehľad o stave vašej elektroinštalácie a prípadné odporúčania na zlepšenie alebo údržbu.
projektové dokumetície

PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA

Radi vám pomôžeme s vytvorením projektovej dokumentácie. Či už plánujete novú elektroinštaláciu alebo rekonštrukciu, naši experti vám pomôžu vytvoriť detailný a presný projekt, ktorý zohľadní vaše požiadavky a normatívne požiadavky.